BIERZMOWANIE
Przygotowania do sakramentu bierzmowania trwają 2 lata. Sakrament udzielany jest młodzieży naszej parafii co 2 lata porze jesiennej.
Spotkania odbywają się w grupach ok.10 osobowych.

Odpowiedzialna s.Ewa Kukiełka fmm

W roczniku kandydatów do bierzmowania 2015-2017 ( odpowiedzialne za grupy są: s.Ewa Kukiełka fmm , s. Barbara Smorul fmm, s.Agnieszka Chwalińska fmm, p. Katarzyna Rzeplińska)

---------------------------------------------------------------------------------

W miesiącu marcu nie ma spotkań w grupach, kandydaci mają dopilnować uczestnictwo w nabożeństwach wielkopostnych.

W kwietniu : rekolekcje parafialne i spotkanie z rekolekcjonistą, (8 kwietnia od godz. 18.00 czeka nas diecezjalne spotkanie kandydatów do bierzmowania w katedrze warszawsko-praskiej), czuwanie w wielką sobotę

-------------------------------------------------------------------------------