1. OGŁOSZENIA
  2. NASZA PARAFIA
  3. SAKRAMENTALIA
  4. GRUPY PARAFIALNE
  5. GALERIA
  6. POLECANE LINKI
DUSZPASTERZE

Ks. Bieńkowski Leszek
data święceń:02 czerwca 1985 r., Kard. Józef Glemp, AW

imieniny:03 czerwca

wikariusz, Św. Marcina i Mikołaja, Kuflew, 02.06.1985 –15.06.1988
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 15.06.1988 – 21.06.1990
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 21.06.1990 – 22.06.1995
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 22.06.1995 – 22.06.1996
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 22.06.1996 – 20.06.2000
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Trawy, 20.06.2000 –18.06.2002
proboszcz, Chrystusa Miłosiernego, Zabraniec, 18.06.2002 –17.06.2006
proboszcz, Miłosierdzia Bożego, Otwock-Ługi, 17.06.2006 – 22.04.2007
proboszcz, MB Częstochowskiej, Urle, 22.04.2007 –13.02.2021
proboszcz, Św. Stanisława Kostki, Okuniew, od 13.02.2021

https://diecezja.waw.pl/pasterze/ks-bienkowski-leszek


Śp. Ks. Wieczorek Dariusz
data święceń: 08 czerwca 1986 r., Kard. Józef Glemp, AW

imieniny: 19 grudnia

wikariusz, Św. Klemensa PM, Nadarzyn, AW, 16.06.1986 –10.06.1987
wikariusz, Św. Edwarda, Pruszków-Tworki, AW, 10.06.1987 –15.06.1989
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Ząbki, 15.06.1989 –19.08.1991
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 19.08.1991– 30.06.1995
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 30.06.1995 – 30.06.2000
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 30.06.2000 – 01.01.2005
proboszcz, Św. Stanisława Kostki, Okuniew, od 01.01.2005

http://diecezja.waw.pl/pasterze/ks-wieczorek-dariusz